Watsons Alışverisim #3

11.12.13

Herkese iyi akşamlar...Bugün sizlerle yeni yaptığım daha doğrusu eşimle birlikte yaptığımız Watsons alışverişini paylaşacağım. Yeni yılın gelmesiyle müthiş ek ürünleri de barındıran Watsons'lar ufacık gezilerinizde uğranmayı bekliyorlar:) Benden söylemesi ):) Lafı daha fazla uzatmadan isterseniz aldığım ürünlere geçelim, bu da ufak çaplı bir alışveriş oldu...İlk başta şu son anda gördüğüm sevimli cep ıslak mendillerinden aldım. Renkleri de kokuları da kapak resimleri de çok havalı :))


Aslında önce bu ıslak mendilleri almıştık...Bunlar da Fresh'n Soft markasına ait güzellikler...


Watsons'ın Floral Temptation Hand Cream'leri...Bunlara özellikle Japon kiraz çiçekli olanına bayılıyorum, stok yaptım:)) Artık eller kiraz çiçeğine emanet:))


Watsons'a yeni yıl çoktan gelmiş...Bu da o ilhamlı ürünlerden...Bunun versiyonlarını Noel baba ve geyik şeklinde yapmışlar...Daha pek çok ürün mevcut...Mumluklar, seyahat ürünler, duş jelleri vs. Bu ürünü ilk kez deneyeceğim, yorumlarım videoda...I love..serisinin Bacak ve Ayak jeli...


Bu da pembişine vurulduğum yeni lip balm'ım...Soğuklar kasıp kavururken dudaklar kurumasın...Yorumlar videoda...


Bu da eşime aldığımız tek ürün...Canım benim ya çok mütevazi ve alçak gönüllüdür:)) Otacı'dan bitkisel bir sabun...Kullanmaya başladık eh bakalım :)


Yeni yıl ürünlerinden bir diğeri daha...Çikolata ve vanilyalı...Tam yemelik...

Daha güzel alışveriş yazılarında da görüşmek dileğiyle...


Takipte Kalın
hasibecengizkarakuzu@gmail.com
Herkese sevgiler, 

Hasibe ♥️

You Might Also Like

0 yorum oku / yaz

Fikrini paylaşırsan çok sevinirim:)))